KONST / Litografier / Färglitografi 16152053
nr 1615 2053
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 66/230, Tiger. Färglitografi, bildmått: 74x53 cm, yttermått inklusive ram: 90x68 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:52:22
21/4 14:19:15
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr